دستگير كردن ایران اخلاقی مشایخی ایرانی

دستگير كردن: ایران اخلاقی مشایخی ایرانی هنرمند ایرانیان هنرمندان رییس جمهور جمشید مشایخی

گت بلاگز اخبار اجتماعی شرح برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی اعلام شد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر این که آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور روز جمعه سوم شهریورماه برگزار می‌شود، گفت: داوطلبان از ۳۱ مردادم

شرح برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی اعلام شد

شرح برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

عبارات مهم : دستگاه

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر این که آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور روز جمعه سوم شهریورماه برگزار می شود، گفت: داوطلبان از ۳۱ مردادماه تا دوم شهریورماه می توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا، با اعلام این مطلب، اظهار کرد: چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ در صبح و بعد از ظهر روز جمعه سوم شهریورماه جاری در ۵۳ شهرستان متفاوت کشور و ۱۱۷ حوزه امتحانی جهت تعداد جمعا ۴۰۲ هزار و ۴۳۰ داوطلب که از این تعداد ۲۲۲ هزار و ۷۳۶ نفر زن و مابقی مرد هستند، برگزار خواهد شد.

شرح برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی اعلام شد

وی در ادامه تصریح کرد: فرآیند برگزاری آزمون نوبت صبح از ساعت ۸:۳۰ و نوبت بعد از ظهر از ساعت ۱۴:۳۰ می باشد. درب های ورودی حوزه های امتحانی جهت آزمون نوبت صبح راس ساعت هشت و جهت آزمون بعد از ظهر راس ساعت ۱۴ بعد از ظهر بسته خواهد شد، لذا داوطلبان ضرورت دارد قبل از بسته شدن درب های آزمون در محل آزمون حاضر باشند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور، تاکید کرد: هر داوطلب جهت حضور در جلسه آزمون فوق باید پرینت کارت شرکت در جلسه، اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه تصویر دار به همراه داشته باشند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر این که آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور روز جمعه سوم شهریورماه برگزار می‌شود، گفت: داوطلبان از ۳۱ مردادم

دکتر توکلی در آخر با تاکید بر این که کارت شرکت در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۶ از ۳۱ مردادماه توزیع می شود، اظهار کرد: داوطلبان از روز سه شنبه ۳۱ مردادماه سال ۱۳۹۶ تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه دوم شهریورماه می توانند با مراجعه به نشانی www.sanjesh.org با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ای یا اطلاعات ثبت نامی ضمن مشاهده کارت شرکت در آزمون نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

واژه های کلیدی: دستگاه | برگزاری | داوطلبان | شهریورماه | آزمون استخدامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs