دستگير كردن ایران اخلاقی مشایخی ایرانی

دستگير كردن: ایران اخلاقی مشایخی ایرانی هنرمند ایرانیان هنرمندان رییس جمهور جمشید مشایخی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با افکار کوچک نمی‌توان کار کرد/ دادن قول قهرمانی کلاهبرداری است ، قلعه‌نویی

سرمربی تازه تیم فوتبال ذوب آهن می‌گوید جهت او افتخار است که جهت همکاری با کلوب ذوب آهن به این تیم و کلوب دعوت شده است است.

با افکار کوچک نمی‌توان کار کرد/ دادن قول قهرمانی کلاهبرداری است ، قلعه‌نویی

قلعه نویی: با افکار کوچک نمی توان کار کرد/ دادن قول قهرمانی کلاهبرداری است

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تازه تیم فوتبال ذوب آهن می گوید جهت او افتخار است که جهت همکاری با کلوب ذوب آهن به این تیم و کلوب دعوت شده است است.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی در مراسم معرفی اش به عنوان سرمربی ذوب آهن گفت: اعتقاد دارم اگر کارخانه ذوب آهن پایه و شکل دارد به خاطر رشادت عزیزانی است که در خط تولید و کوره ها به نوعی ناخدای این مجموعه هستند. کلوب ذوب آهن جزو افتخارات این مملکت هست. ذوب آهن در ورزش اصفهان نقش زیادی داشته است و جهت من افتخار است که به اینجا آمده ام و از آن ها تقدیر می کنم که من را گزینش کردند.

با افکار کوچک نمی‌توان کار کرد/ دادن قول قهرمانی کلاهبرداری است ، قلعه‌نویی

وی بیان کرد: من دو چیز از کلوب ذوب آهن خواستم و هنوز قراردام را از لحاظ مالی نبسته ام. تیمی که می خواهم را حفظ کنیم و افرادی را که می خواهیم جذب کنیم تا بتوانیم فصل آینده شرایط خوبی را پایه ریزی کنیم. دومین چیزی که می خواهم اخلاق مداری هست. افرادی که با من هستند باید ریاضت بکشند. با بی پولی می توان کار کرد ولی با افکار کوچک نمی توان کار کرد.

وی با اشاره به اینکه اگر می خواهیم افتخار به دست بیاوریم باید ریاضت بکشیم، گفت: امیدوارم امسال آینده خوبی جهت ما رقم بخورد.

سرمربی تازه تیم فوتبال ذوب آهن می‌گوید جهت او افتخار است که جهت همکاری با کلوب ذوب آهن به این تیم و کلوب دعوت شده است است.

قلعه نویی با بیان اینکه هر کسی قول قهرمانی بدهد کلاهبردار است گفت: من از باخت بدم می آید و اگر به کارنامه ام نگاه کنید چند قهرمانی دارم. باید بازیکنان بدانند که من از باخت بدم می آید و باید آنقدر تلاش کنند تا فوتبال قشنگی را در این فصل به نمایش بگذارند.

وی با اشاره به اینکه محور من در ذوب آهن بها دادن به جوانان هست، گفت: اگر بین یک بازیکن جوان و باتجربه ۱۰ درصد اختلاف وجود داشته باشد، مطمئن باشید من پیراهن را به یک بازیکن جوان می دهم تا در بازی شرکت کند.

سرمربی ذوب آهن با تقدیر از مردم آذربایجان افزود: وظیفه خود می دانم که از مردم و مسئولان کلوب تراکتور و آذربایجان تقدیر کنم آیا که یک سال و نیم در آنجا زندگی کردم و به من دوستی داشتند. باید از یحیی گل محمدی و مجتبی حسینی نیز تقدیر کنم و لیاقت آن ها خیلی زیاد از این است.

با افکار کوچک نمی‌توان کار کرد/ دادن قول قهرمانی کلاهبرداری است ، قلعه‌نویی

قلعه نویی ادامه داد: از پیشکسوتان خواهشی که دارم من را تنها نگذارند و هر نقطه نظری دارند با من در میان بگذارند و من از این نظرات استقبال می کنم.

واژه های کلیدی: سرمربی | سال آینده | آذربایجان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs